Competition
Campeonato de Portugal Prio 2016/2017
Portugal
Games
Group F | |||||||||
Sat | 20.Aug.2016 - 13:00 | Praiense | 3-2 | Alcanenense | Gam1 | ||||
Sat | 20.Aug.2016 - 18:00 | Lusitânia | 3-0 | Gafetense | Gam1 | ||||
Group G | |||||||||
Sat | 20.Aug.2016 - 19:00 | Loures | 1-0 | Atlético Malveira | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 20.Aug.2016 - 19:00 | Bragança | 4-0 | Ponte da Barca | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 17:00 | Operário | 1-3 | Fátima | Gam1 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 18:00 | Marítimo II | 2-1 | Caniçal | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 18:00 | Ideal | 3-1 | Vitória de Sernache | Gam1 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Cinfães | 0-1 | Moimenta da Beira | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Sanjoanense | 2-1 | Gondomar | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Estarreja | 0-1 | Salgueiros | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Cesarense | 1-1 | Coimbrões | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Sousense | 1-2 | UD Oliveirense | Gam1 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Anadia | 2-2 | Acad. Coimbra/S.Futebol | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Pampilhosa | 3-1 | Gouveia | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | AD Nogueirense | 1-3 | Lusitano FCV | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Águeda | 0-2 | Gafanha | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Tourizense | 1-1 | Mortágua | Gam1 | ||||
Group G | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | 1º Dezembro | 0-1 | Real | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Atlético CP | 0-2 | Casa Pia | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Oriental Lisboa | 0-2 | Sintrense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | FC Barreirense | 0-3 | Sacavenense | Gam1 | ||||
Group H | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Viana Alentejo | 2-2 | Pinhalnovense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Fabril Barreiro | 1-1 | Lusitano VRSA | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Moura | 1-0 | Almancilense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Farense | 1-0 | Armacenenses | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Louletano | 1-0 | Aljustrelense | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Oliveirense | 1-0 | Vilaverdense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Pedras Salgadas | 2-1 | Mirandela | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Torcatense | 0-0 | Os Limianos | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Montalegre | 2-4 | Merelinense | Gam1 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Amarante | 1-0 | Camacha | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Torre de Moncorvo | 0-2 | Felgueiras 1932 | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Aliança de Gandra | 3-0 | Trofense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Pedras Rubras | 1-1 | AR São Martinho | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Carapinheirense | 1-0 | União de Leiria | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Oleiros | 0-1 | Sertanense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Benfica Castelo Branco | 5-0 | Naval 1º de Maio | Gam10 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Torreense | 1-1 | Vilafranquense | Gam1 | ||||
Sun | 21.Aug.2016 - 19:00 | Ginásio de Alcobaça | 1-3 | Caldas | Gam1 | ||||
Group C | |||||||||
Sat | 27.Aug.2016 - 19:00 | Salgueiros | 3-2 | Sousense | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 27.Aug.2016 - 19:00 | Felgueiras 1932 | 2-0 | Aliança de Gandra | Gam2 | ||||
Group F | |||||||||
Sat | 27.Aug.2016 - 19:00 | Vilafranquense | 0-2 | Praiense | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 17:00 | Caniçal | 0-0 | Amarante | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 18:00 | UD Oliveirense | 1-1 | Cesarense | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 18:00 | Camacha | 5-0 | Torre de Moncorvo | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Gondomar | 0-3 | Estarreja | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Moimenta da Beira | 0-2 | Sanjoanense | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Coimbrões | 1-0 | Cinfães | Gam2 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Gouveia | 1-0 | AD Nogueirense | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Lusitano FCV | 3-2 | Tourizense | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Mortágua | 0-0 | Águeda | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Gafanha | 1-2 | Anadia | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Pampilhosa | 0-1 | Acad. Coimbra/S.Futebol | Gam11 | ||||
Group G | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Atlético Malveira | 3-2 | Atlético CP | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Casa Pia | 0-0 | FC Barreirense | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Real | 1-2 | Loures | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Sacavenense | 0-0 | Oriental Lisboa | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Sintrense | 1-0 | 1º Dezembro | Gam2 | ||||
Group H | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Lusitano VRSA | 1-0 | Viana Alentejo | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Almancilense | 2-2 | Fabril Barreiro | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Pinhalnovense | 1-0 | Farense | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Aljustrelense | 2-3 | Moura | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Armacenenses | 0-3 | Louletano | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Mirandela | 1-2 | Bragança | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Ponte da Barca | 2-2 | Montalegre | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Vilaverdense | 0-1 | Pedras Salgadas | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Merelinense | 2-0 | Torcatense | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Os Limianos | 1-3 | Oliveirense | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Trofense | 1-1 | Pedras Rubras | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | AR São Martinho | 2-3 | Marítimo II | Gam2 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Fátima | 3-2 | Oleiros | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Sertanense | 5-1 | Ideal | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | União de Leiria | 0-1 | Operário | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Vitória de Sernache | 2-0 | Naval 1º de Maio | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Benfica Castelo Branco | 3-0 | Carapinheirense | Gam2 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Alcanenense | 2-0 | Ginásio de Alcobaça | Gam2 | ||||
Sun | 28.Aug.2016 - 19:00 | Gafetense | 1-0 | Mafra | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 10.Sep.2016 - 19:00 | Oliveirense | 1-3 | Merelinense | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 17:00 | Marítimo II | 1-1 | Trofense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 18:00 | Camacha | 0-1 | Caniçal | Gam3 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 18:00 | Praiense | 3-1 | Ginásio de Alcobaça | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 18:00 | Lusitânia | 0-3 | Alcanenense | Gam3 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Sanjoanense | 3-0 | Estarreja | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Sousense | 2-1 | Gondomar | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Moimenta da Beira | 0-1 | Coimbrões | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Cesarense | 0-1 | Salgueiros | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Cinfães | 2-1 | UD Oliveirense | Gam3 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Pampilhosa | 0-0 | AD Nogueirense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Acad. Coimbra/S.Futebol | 0-1 | Gafanha | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Águeda | 0-0 | Lusitano FCV | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Anadia | 1-0 | Mortágua | Gam3 | ||||
Group G | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Loures | 1-0 | Atlético CP | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | FC Barreirense | 2-2 | Atlético Malveira | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Real | 1-0 | Sintrense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Oriental Lisboa | 0-2 | Casa Pia | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | 1º Dezembro | 0-0 | Sacavenense | Gam3 | ||||
Group H | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Lusitano VRSA | 4-3 | Almancilense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Fabril Barreiro | 0-2 | Aljustrelense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Viana Alentejo | 1-4 | Farense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Moura | 0-1 | Armacenenses | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Louletano | 1-1 | Pinhalnovense | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Pedras Salgadas | 2-3 | Bragança | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Montalegre | 1-1 | Mirandela | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Vilaverdense | 5-2 | Os Limianos | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Torcatense | 2-1 | Ponte da Barca | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Torre de Moncorvo | 1-1 | Aliança de Gandra | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Pedras Rubras | 0-0 | Felgueiras 1932 | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Amarante | 1-0 | AR São Martinho | Gam3 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | União de Leiria | 1-1 | Benfica Castelo Branco | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Carapinheirense | 0-2 | Vitória de Sernache | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Sertanense | 3-0 | Naval 1º de Maio | Gam12 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Vilafranquense | 2-0 | Angrense | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Mafra | 2-1 | Caldas | Gam3 | ||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:00 | Torreense | 3-0 | Gafetense | Gam3 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 11.Sep.2016 - 19:30 | Tourizense | 3-4 | Gouveia | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 17:00 | Caniçal | 3-1 | Torre de Moncorvo | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 18:00 | UD Oliveirense | 2-0 | Moimenta da Beira | Gam4 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 18:00 | Angrense | 1-2 | Praiense | Gam4 | 1 | |||
Group C | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Gondomar | 1-0 | Cesarense | Gam4 | 1 | |||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Estarreja | 1-2 | Sousense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Salgueiros | 1-0 | Cinfães | Gam4 | 1 | |||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Coimbrões | 2-1 | Sanjoanense | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Gouveia | 0-4 | Águeda | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | AD Nogueirense | 2-0 | Tourizense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Lusitano FCV | 0-0 | Anadia | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Mortágua | 2-0 | Acad. Coimbra/S.Futebol | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Gafanha | 1-0 | Pampilhosa | Gam4 | ||||
Group G | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Atlético Malveira | 1-2 | Oriental Lisboa | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Atlético CP | 1-1 | FC Barreirense | Gam4 | 1 | |||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Casa Pia | 3-2 | 1º Dezembro | Gam4 | 1 | |||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Sacavenense | 0-1 | Real | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Sintrense | 1-0 | Loures | Gam4 | 1 | |||
Group H | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Aljustrelense | 1-0 | Lusitano VRSA | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Almancilense | 3-0 | Viana Alentejo | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Armacenenses | 4-0 | Fabril Barreiro | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Pinhalnovense | 0-0 | Moura | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Farense | 1-0 | Louletano | Gam4 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Mirandela | 1-0 | Torcatense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Bragança | 2-0 | Montalegre | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Ponte da Barca | 0-1 | Oliveirense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Merelinense | 0-0 | Vilaverdense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Os Limianos | 2-0 | Pedras Salgadas | Gam4 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Felgueiras 1932 | 1-1 | Marítimo II | Gam4 | 1 | |||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Aliança de Gandra | 2-1 | Pedras Rubras | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Trofense | 0-0 | Amarante | Gam4 | 1 | |||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | AR São Martinho | 2-1 | Camacha | Gam4 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Fátima | 8-0 | Naval 1º de Maio | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Oleiros | 0-1 | Ideal | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Sertanense | 3-0 | Carapinheirense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Vitória de Sernache | 0-1 | União de Leiria | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Benfica Castelo Branco | 1-2 | Operário | Gam4 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Alcanenense | 1-2 | Mafra | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Ginásio de Alcobaça | 1-0 | Lusitânia | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Caldas | 0-2 | Torreense | Gam4 | ||||
Sun | 18.Sep.2016 - 19:00 | Gafetense | 1-0 | Vilafranquense | Gam4 | ||||
Group E | |||||||||
Sat | 24.Sep.2016 - 18:00 | Operário | 3-0 | Oleiros | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 01.Oct.2016 - 17:00 | Caniçal | 1-0 | AR São Martinho | Gam5 | ||||
Group F | |||||||||
Sat | 01.Oct.2016 - 17:00 | Mafra | 4-0 | Ginásio de Alcobaça | Gam5 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 13:00 | Marítimo II | 1-0 | Aliança de Gandra | Gam5 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Sanjoanense | 2-1 | Sousense | Gam5 | 4 | |||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Cesarense | 1-1 | Estarreja | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Coimbrões | 0-0 | UD Oliveirense | Gam5 | 3 | |||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Cinfães | 2-1 | Gondomar | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Moimenta da Beira | 0-4 | Salgueiros | Gam5 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Pampilhosa | 3-2 | Tourizense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Águeda | 3-0 | AD Nogueirense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Gafanha | 3-2 | Mortágua | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Anadia | 1-1 | Gouveia | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Acad. Coimbra/S.Futebol | 0-2 | Lusitano FCV | Gam5 | ||||
Group G | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Loures | 1-1 | FC Barreirense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Oriental Lisboa | 6-1 | Atlético CP | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Sintrense | 0-1 | Sacavenense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | 1º Dezembro | 2-0 | Atlético Malveira | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Real | 2-0 | Casa Pia | Gam5 | ||||
Group H | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Almancilense | 3-1 | Aljustrelense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Lusitano VRSA | 2-0 | Armacenenses | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Viana Alentejo | 1-1 | Louletano | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Fabril Barreiro | 0-1 | Pinhalnovense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Moura | 0-0 | Farense | Gam5 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Pedras Salgadas | 0-0 | Montalegre | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Torcatense | 3-1 | Bragança | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Os Limianos | 0-0 | Merelinense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Oliveirense | 2-1 | Mirandela | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Vilaverdense | 2-1 | Ponte da Barca | Gam5 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Torre de Moncorvo | 0-3 | Pedras Rubras | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Amarante | 0-0 | Felgueiras 1932 | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Camacha | 2-1 | Trofense | Gam5 | 1 | |||
Group E | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Naval 1º de Maio | 3-3 | Oleiros | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Benfica Castelo Branco | 5-2 | Vitória de Sernache | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Carapinheirense | 4-0 | Fátima | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | União de Leiria | 2-3 | Sertanense | Gam5 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Torreense | 2-1 | Alcanenense | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 17:00 | Vilafranquense | 0-0 | Caldas | Gam5 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 18:00 | Operário | 2-1 | Ideal | Gam5 | ||||
Group F | |||||||||
Sun | 02.Oct.2016 - 18:00 | Praiense | 2-0 | Lusitânia | Gam5 | ||||
Sun | 02.Oct.2016 - 18:00 | Angrense | 1-1 | Gafetense | Gam5 | ||||
Wed | 05.Oct.2016 - 13:00 | Mafra | 3-0 | Angrense | Gam1 | ||||
Wed | 05.Oct.2016 - 17:00 | Caldas | 3-0 | Lusitânia | Gam2 | 26 | |||
Group C | |||||||||
Sun | 09.Oct.2016 - 17:00 | Estarreja | 2-0 | Cinfães | Gam6 | ||||
Sun | 09.Oct.2016 - 17:00 | Sousense | 1-0 | Cesarense | Gam6 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Campeonato de Portugal Prio - 2016/2017
- 100% 1293 / 1293 Games
- Home team wins 47.41%
- Draws 23.74%
- Away team wins 28.85%
- Over 1.5 72.78%
- Over 2.5 50.27%
- Over 3.5 27.46%
- Goals 3484
- Goals /match 2.69
- Goals /match home 1.56
- Goals /match away 1.14
- Both teams score 49.27%
- Goals after 80' 16.53%
No tv schedule yet for US
(change)