Competition
Premier League 2019/2020
Russia
Games
Regular Season | |||||||||
Fri | 12.Jul.2019 - 20:00 | Arsenal Tula | 1-1 | Dinamo Moskva | Gam1 | ||||
Sat | 13.Jul.2019 - 16:30 | Ural | 3-2 | Ufa | Gam1 | 43 | |||
Sat | 13.Jul.2019 - 19:00 | Spartak Moskva | 1-0 | Sochi | Gam1 | ||||
Sat | 13.Jul.2019 - 21:30 | Rostov | 2-1 | Orenburg | Gam1 | ||||
Sun | 14.Jul.2019 - 16:30 | Krylya Sovetov | 2-0 | CSKA Moskva | Gam1 | 59 | |||
Sun | 14.Jul.2019 - 19:00 | Zenit | 2-1 | Tambov | Gam1 | ||||
Sun | 14.Jul.2019 - 21:30 | Akhmat Grozny | 1-0 | Krasnodar | Gam1 | ||||
Mon | 15.Jul.2019 - 20:00 | Lokomotiv Moskva | 1-1 | Rubin Kazan' | Gam1 | 61 | |||
Sat | 20.Jul.2019 - 14:00 | Ufa | 2-3 | Krasnodar | Gam2 | 49 | |||
Sat | 20.Jul.2019 - 16:30 | Krylya Sovetov | 2-3 | Arsenal Tula | Gam2 | 15 | |||
Sat | 20.Jul.2019 - 19:00 | CSKA Moskva | 2-1 | Orenburg | Gam2 | ||||
Sat | 20.Jul.2019 - 21:30 | Rostov | 2-2 | Spartak Moskva | Gam2 | ||||
Sun | 21.Jul.2019 - 14:00 | Ural | 3-0 | Akhmat Grozny | Gam2 | ||||
Sun | 21.Jul.2019 - 16:30 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | Tambov | Gam2 | ||||
Sun | 21.Jul.2019 - 19:00 | Dinamo Moskva | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam2 | ||||
Sun | 21.Jul.2019 - 21:30 | Sochi | 0-2 | Zenit | Gam2 | ||||
Fri | 26.Jul.2019 - 20:00 | Dinamo Moskva | 2-0 | Ural | Gam3 | ||||
Sat | 27.Jul.2019 - 14:00 | Ufa | 2-1 | Krylya Sovetov | Gam3 | 13 | |||
Sat | 27.Jul.2019 - 16:30 | Tambov | 2-0 | Spartak Moskva | Gam3 | ||||
Sat | 27.Jul.2019 - 19:00 | Krasnodar | 3-0 | Sochi | Gam3 | ||||
Sun | 28.Jul.2019 - 14:00 | Orenburg | 0-2 | Zenit | Gam3 | ||||
Sun | 28.Jul.2019 - 16:30 | Arsenal Tula | 2-3 | Rostov | Gam3 | 17 | |||
Sun | 28.Jul.2019 - 19:00 | CSKA Moskva | 1-0 | Lokomotiv Moskva | Gam3 | 1 | |||
Mon | 29.Jul.2019 - 20:00 | Rubin Kazan' | 1-0 | Akhmat Grozny | Gam3 | ||||
Sat | 03.Aug.2019 - 14:00 | Ural | 2-2 | Rostov | Gam4 | 31 | |||
Sat | 03.Aug.2019 - 16:30 | Krylya Sovetov | 1-2 | Lokomotiv Moskva | Gam4 | 14 | |||
Sat | 03.Aug.2019 - 19:00 | Spartak Moskva | 0-0 | Dinamo Moskva | Gam4 | ||||
Sat | 03.Aug.2019 - 21:30 | Zenit | 1-1 | Krasnodar | Gam4 | 86 | |||
Sun | 04.Aug.2019 - 16:30 | Tambov | 0-1 | Arsenal Tula | Gam4 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 19:00 | Rubin Kazan' | 0-1 | CSKA Moskva | Gam4 | 30 | |||
Sun | 04.Aug.2019 - 21:30 | Sochi | 0-0 | Ufa | Gam4 | ||||
Mon | 05.Aug.2019 - 20:00 | Akhmat Grozny | 2-1 | Orenburg | Gam4 | ||||
Sat | 10.Aug.2019 - 14:00 | Orenburg | 2-2 | Tambov | Gam5 | ||||
Sat | 10.Aug.2019 - 19:00 | Krasnodar | 1-0 | Rubin Kazan' | Gam5 | 9 | |||
Sat | 10.Aug.2019 - 19:00 | Dinamo Moskva | 0-2 | Zenit | Gam5 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 14:00 | Arsenal Tula | 1-0 | Ufa | Gam5 | 11 | |||
Sun | 11.Aug.2019 - 16:30 | Lokomotiv Moskva | 4-0 | Ural | Gam5 | 6 | |||
Sun | 11.Aug.2019 - 19:00 | CSKA Moskva | 0-0 | Sochi | Gam5 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 21:30 | Akhmat Grozny | 1-3 | Spartak Moskva | Gam5 | ||||
Mon | 12.Aug.2019 - 20:00 | Rostov | 1-0 | Krylya Sovetov | Gam5 | 53 | |||
Fri | 16.Aug.2019 - 18:00 | Orenburg | 1-1 | Sochi | Gam6 | ||||
Sat | 17.Aug.2019 - 14:00 | Ural | 1-3 | Krylya Sovetov | Gam6 | 9 | |||
Sat | 17.Aug.2019 - 16:30 | Tambov | 0-2 | Krasnodar | Gam6 | ||||
Sat | 17.Aug.2019 - 19:00 | Zenit | 0-0 | Akhmat Grozny | Gam6 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 14:00 | Rubin Kazan' | 1-0 | Arsenal Tula | Gam6 | 11 | |||
Sun | 18.Aug.2019 - 16:30 | Ufa | 2-0 | Rostov | Gam6 | 14 | |||
Sun | 18.Aug.2019 - 19:00 | Dinamo Moskva | 1-2 | Lokomotiv Moskva | Gam6 | ||||
Mon | 19.Aug.2019 - 20:00 | Spartak Moskva | 2-1 | CSKA Moskva | Gam6 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 14:00 | Tambov | 0-2 | Dinamo Moskva | Gam7 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 16:30 | Ufa | 1-0 | Zenit | Gam7 | 24 | |||
Sat | 24.Aug.2019 - 19:00 | Krasnodar | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam7 | 4 | |||
Sun | 25.Aug.2019 - 16:30 | CSKA Moskva | 3-0 | Akhmat Grozny | Gam7 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Rostov | 2-1 | Rubin Kazan' | Gam7 | 4 | |||
Sun | 25.Aug.2019 - 19:00 | Krylya Sovetov | 1-2 | Spartak Moskva | Gam7 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 21:30 | Arsenal Tula | 2-1 | Orenburg | Gam7 | ||||
Mon | 26.Aug.2019 - 18:00 | Ural | 3-1 | Sochi | Gam7 | ||||
Fri | 30.Aug.2019 - 20:00 | Krylya Sovetov | 0-0 | Dinamo Moskva | Gam8 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 11:30 | Ufa | 1-2 | Orenburg | Gam8 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 14:00 | Rubin Kazan' | 0-3 | Sochi | Gam8 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 16:30 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | Rostov | Gam8 | 4 | |||
Sat | 31.Aug.2019 - 19:00 | Akhmat Grozny | 1-1 | Tambov | Gam8 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 14:00 | Ural | 2-4 | Krasnodar | Gam8 | 22 | |||
Sun | 01.Sep.2019 - 16:30 | Arsenal Tula | 1-2 | CSKA Moskva | Gam8 | 14 | |||
Sun | 01.Sep.2019 - 19:00 | Spartak Moskva | 0-1 | Zenit | Gam8 | ||||
Fri | 13.Sep.2019 - 20:00 | Zenit | 3-1 | Arsenal Tula | Gam9 | 50 | |||
Sat | 14.Sep.2019 - 16:30 | Spartak Moskva | 1-2 | Ural | Gam9 | ||||
Sat | 14.Sep.2019 - 19:00 | Sochi | 0-1 | Lokomotiv Moskva | Gam9 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 14:00 | Orenburg | 2-1 | Rubin Kazan' | Gam9 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 16:30 | Tambov | 0-2 | CSKA Moskva | Gam9 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 19:00 | Krasnodar | 4-2 | Krylya Sovetov | Gam9 | 10 | |||
Mon | 16.Sep.2019 - 20:00 | Dinamo Moskva | 0-0 | Ufa | Gam9 | ||||
Mon | 16.Sep.2019 - 20:30 | Rostov | 2-1 | Akhmat Grozny | Gam9 | ||||
Fri | 20.Sep.2019 - 17:30 | Ufa | 1-0 | Spartak Moskva | Gam10 | ||||
Sat | 21.Sep.2019 - 14:00 | Akhmat Grozny | 1-1 | Krylya Sovetov | Gam10 | ||||
Sat | 21.Sep.2019 - 19:00 | Zenit | 5-0 | Rubin Kazan' | Gam10 | 28 | |||
Sat | 21.Sep.2019 - 19:00 | Tambov | 2-1 | Rostov | Gam10 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 11:30 | Orenburg | 2-3 | Lokomotiv Moskva | Gam10 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 14:00 | Dinamo Moskva | 2-3 | Sochi | Gam10 | ||||
Sun | 22.Sep.2019 - 16:30 | Arsenal Tula | 1-1 | Ural | Gam10 | 6 | |||
Sun | 22.Sep.2019 - 19:00 | CSKA Moskva | 3-2 | Krasnodar | Gam10 | 9 | |||
Sat | 28.Sep.2019 - 14:00 | Krylya Sovetov | 2-0 | Tambov | Gam11 | ||||
Sat | 28.Sep.2019 - 16:30 | Rostov | 3-0 | Dinamo Moskva | Gam11 | ||||
Sat | 28.Sep.2019 - 19:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Zenit | Gam11 | 4 | |||
Sun | 29.Sep.2019 - 11:30 | Ural | 0-3 | CSKA Moskva | Gam11 | 12 | |||
Sun | 29.Sep.2019 - 14:00 | Rubin Kazan' | 0-0 | Ufa | Gam11 | 10 | |||
Sun | 29.Sep.2019 - 16:30 | Spartak Moskva | 1-2 | Orenburg | Gam11 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 19:00 | Krasnodar | 2-0 | Arsenal Tula | Gam11 | 10 | |||
Mon | 30.Sep.2019 - 19:30 | Sochi | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam11 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 11:30 | Ufa | 0-1 | Akhmat Grozny | Gam12 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 14:00 | Orenburg | 2-0 | Dinamo Moskva | Gam12 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 16:30 | Rubin Kazan' | 2-1 | Tambov | Gam12 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 19:00 | Sochi | 0-2 | Krylya Sovetov | Gam12 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 11:30 | Ural | 1-3 | Zenit | Gam12 | 21 | |||
Sun | 06.Oct.2019 - 14:00 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | Arsenal Tula | Gam12 | 3 | |||
Sun | 06.Oct.2019 - 16:30 | CSKA Moskva | 1-3 | Rostov | Gam12 | 19 | |||
Sun | 06.Oct.2019 - 19:00 | Krasnodar | 2-1 | Spartak Moskva | Gam12 | ||||
Fri | 18.Oct.2019 - 19:30 | Akhmat Grozny | 0-2 | Lokomotiv Moskva | Gam13 | ||||
Sat | 19.Oct.2019 - 14:00 | Tambov | 1-2 | Ural | Gam13 | ||||
Sat | 19.Oct.2019 - 16:30 | Spartak Moskva | 0-0 | Rubin Kazan' | Gam13 | ||||
Sat | 19.Oct.2019 - 19:00 | Zenit | 6-1 | Rostov | Gam13 | 21 | |||
Sun | 20.Oct.2019 - 11:30 | Orenburg | 0-1 | Krylya Sovetov | Gam13 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 14:00 | Ufa | 1-1 | CSKA Moskva | Gam13 | 4 | |||
Sun | 20.Oct.2019 - 16:30 | Arsenal Tula | 1-1 | Sochi | Gam13 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 19:00 | Dinamo Moskva | 1-1 | Krasnodar | Gam13 | ||||
Fri | 25.Oct.2019 - 19:30 | Rubin Kazan' | 0-0 | Ural | Gam14 | 14 | |||
Sat | 26.Oct.2019 - 14:00 | Tambov | 3-0 | Ufa | Gam14 | ||||
Sat | 26.Oct.2019 - 16:30 | Akhmat Grozny | 1-1 | Arsenal Tula | Gam14 | ||||
Sat | 26.Oct.2019 - 19:00 | Rostov | 2-0 | Sochi | Gam14 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 14:00 | Krylya Sovetov | 0-2 | Zenit | Gam14 | 4 | |||
Sun | 27.Oct.2019 - 16:30 | CSKA Moskva | 0-1 | Dinamo Moskva | Gam14 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 16:30 | Lokomotiv Moskva | 0-3 | Spartak Moskva | Gam14 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 19:00 | Krasnodar | 1-1 | Orenburg | Gam14 | ||||
Sat | 02.Nov.2019 - 14:00 | Dinamo Moskva | 1-1 | Akhmat Grozny | Gam15 | ||||
Sat | 02.Nov.2019 - 14:00 | Ufa | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam15 | 3 | |||
Sat | 02.Nov.2019 - 16:30 | Sochi | 1-2 | Tambov | Gam15 | ||||
Sat | 02.Nov.2019 - 19:00 | Zenit | 1-1 | CSKA Moskva | Gam15 | 20 | |||
Sun | 03.Nov.2019 - 16:30 | Krasnodar | 2-2 | Rostov | Gam15 | 15 | |||
Mon | 04.Nov.2019 - 14:00 | Ural | 1-2 | Orenburg | Gam15 | ||||
Mon | 04.Nov.2019 - 16:30 | Krylya Sovetov | 0-0 | Rubin Kazan' | Gam15 | 23 | |||
Mon | 04.Nov.2019 - 19:00 | Spartak Moskva | 0-1 | Arsenal Tula | Gam15 | ||||
Fri | 08.Nov.2019 - 19:30 | Akhmat Grozny | 0-0 | Ural | Gam16 | ||||
Sat | 09.Nov.2019 - 14:00 | Rubin Kazan' | 0-1 | Dinamo Moskva | Gam16 | ||||
Sat | 09.Nov.2019 - 16:30 | Rostov | 1-2 | Tambov | Gam16 | ||||
Sat | 09.Nov.2019 - 19:00 | Spartak Moskva | 2-0 | Krylya Sovetov | Gam16 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 11:30 | Orenburg | 0-0 | Ufa | Gam16 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 14:00 | Arsenal Tula | 0-1 | Zenit | Gam16 | 12 | |||
Sun | 10.Nov.2019 - 16:30 | Sochi | 2-3 | CSKA Moskva | Gam16 | ||||
Sun | 10.Nov.2019 - 19:00 | Lokomotiv Moskva | 1-1 | Krasnodar | Gam16 | 3 | |||
Fri | 22.Nov.2019 - 19:30 | Tambov | 2-3 | Lokomotiv Moskva | Gam17 | ||||
Sat | 23.Nov.2019 - 11:30 | Orenburg | 1-2 | Akhmat Grozny | Gam17 | ||||
Sat | 23.Nov.2019 - 14:00 | Rubin Kazan' | 1-2 | Zenit | Gam17 | 16 | |||
Sat | 23.Nov.2019 - 16:30 | Dinamo Moskva | 2-1 | Rostov | Gam17 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 11:30 | Ufa | 1-1 | Sochi | Gam17 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 14:00 | Ural | 0-0 | Spartak Moskva | Gam17 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 16:30 | Arsenal Tula | 1-2 | Krasnodar | Gam17 | 20 | |||
Sun | 24.Nov.2019 - 19:00 | CSKA Moskva | 1-0 | Krylya Sovetov | Gam17 | 11 | |||
Sat | 30.Nov.2019 - 14:00 | Krylya Sovetov | 0-1 | Ufa | Gam18 | 3 | |||
Sat | 30.Nov.2019 - 16:30 | Rostov | 0-0 | Ural | Gam18 | 9 | |||
Sat | 30.Nov.2019 - 19:00 | Akhmat Grozny | 1-1 | Rubin Kazan' | Gam18 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 16:30 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | Dinamo Moskva | Gam18 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 19:00 | Zenit | 1-0 | Spartak Moskva | Gam18 | ||||
Mon | 02.Dec.2019 - 19:30 | Krasnodar | 0-0 | Tambov | Gam18 | ||||
Mon | 02.Dec.2019 - 19:30 | CSKA Moskva | 0-1 | Arsenal Tula | Gam18 | 117 | |||
Fri | 06.Dec.2019 - 19:30 | Zenit | 3-0 | Dinamo Moskva | Gam19 | ||||
Fri | 06.Dec.2019 - 19:30 | Arsenal Tula | 4-0 | Lokomotiv Moskva | Gam19 | 21 | |||
Sat | 07.Dec.2019 - 14:00 | Tambov | 3-0 | Orenburg | Gam19 | ||||
Sat | 07.Dec.2019 - 16:30 | Krasnodar | 1-1 | CSKA Moskva | Gam19 | 28 | |||
Sat | 07.Dec.2019 - 19:00 | Akhmat Grozny | 0-1 | Ufa | Gam19 | ||||
Sun | 08.Dec.2019 - 14:00 | Krylya Sovetov | 2-3 | Ural | Gam19 | 17 | |||
Sun | 08.Dec.2019 - 16:30 | Sochi | 1-1 | Rubin Kazan' | Gam19 | ||||
Sun | 08.Dec.2019 - 19:00 | Spartak Moskva | 1-4 | Rostov | Gam19 | ||||
Fri | 28.Feb.2020 - 18:30 | Krylya Sovetov | 1-1 | Orenburg | Gam20 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 14:00 | CSKA Moskva | 1-1 | Ural | Gam20 | 17 | |||
Sat | 29.Feb.2020 - 16:30 | Dinamo Moskva | 0-2 | Spartak Moskva | Gam20 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 19:00 | Zenit | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam20 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 19:00 | Akhmat Grozny | 1-1 | Rostov | Gam20 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 14:00 | Tambov | 0-0 | Rubin Kazan' | Gam20 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 16:30 | Krasnodar | 2-0 | Ufa | Gam20 | 10 | |||
Sun | 01.Mar.2020 - 19:00 | Sochi | 1-2 | Arsenal Tula | Gam20 | ||||
Sat | 07.Mar.2020 - 14:00 | Orenburg | 2-0 | Arsenal Tula | Gam21 | ||||
Sat | 07.Mar.2020 - 16:30 | Dinamo Moskva | 1-0 | Tambov | Gam21 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 14:00 | Rubin Kazan' | 0-1 | Krylya Sovetov | Gam21 | 8 | |||
Sun | 08.Mar.2020 - 16:30 | Sochi | 2-0 | Ural | Gam21 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 19:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Akhmat Grozny | Gam21 | ||||
Mon | 09.Mar.2020 - 14:00 | Rostov | 3-2 | CSKA Moskva | Gam21 | 33 | |||
Mon | 09.Mar.2020 - 16:30 | Spartak Moskva | 0-1 | Krasnodar | Gam21 | ||||
Mon | 09.Mar.2020 - 19:00 | Zenit | 0-0 | Ufa | Gam21 | 83 | |||
Wed | 11.Mar.2020 - 19:30 | Sochi | 5-1 | Orenburg | Gam18 | ||||
Fri | 13.Mar.2020 - 19:30 | Akhmat Grozny | 2-3 | Dinamo Moskva | Gam22 | ||||
Sat | 14.Mar.2020 - 14:00 | Orenburg | 1-3 | Spartak Moskva | Gam22 | ||||
Sat | 14.Mar.2020 - 16:30 | Zenit | 7-1 | Ural | Gam22 | 47 | |||
Sat | 14.Mar.2020 - 19:00 | Arsenal Tula | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam22 | 48 | |||
Sun | 15.Mar.2020 - 14:00 | Sochi | 2-0 | Krasnodar | Gam22 | ||||
Sun | 15.Mar.2020 - 16:30 | CSKA Moskva | 0-0 | Ufa | Gam22 | 54 | |||
Sun | 15.Mar.2020 - 19:00 | Rostov | 1-3 | Lokomotiv Moskva | Gam22 | 17 | |||
Mon | 16.Mar.2020 - 19:30 | Tambov | 3-0 | Krylya Sovetov | Gam22 | ||||
Fri | 19.Jun.2020 - 18:00 | Krylya Sovetov | 2-4 | Akhmat Grozny | Gam23 | ||||
Fri | 19.Jun.2020 - 20:00 | Sochi | 10-1 | Rostov | Gam23 | ||||
Sat | 20.Jun.2020 - 14:00 | Ural | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam23 | 17 | |||
Sat | 20.Jun.2020 - 16:30 | Arsenal Tula | 2-3 | Spartak Moskva | Gam23 | ||||
Sat | 20.Jun.2020 - 19:00 | CSKA Moskva | 0-4 | Zenit | Gam23 | 13 | |||
Sun | 21.Jun.2020 - 15:00 | Ufa | 2-1 | Tambov | Gam23 | ||||
Sun | 21.Jun.2020 - 17:30 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Orenburg | Gam23 | ||||
Fri | 26.Jun.2020 - 18:00 | Akhmat Grozny | 1-1 | Sochi | Gam24 | ||||
Fri | 26.Jun.2020 - 20:30 | Zenit | 2-1 | Krylya Sovetov | Gam24 | 29 | |||
Sat | 27.Jun.2020 - 14:00 | Orenburg | 0-3 | Krasnodar | Gam24 | ||||
Sat | 27.Jun.2020 - 16:30 | Spartak Moskva | 0-0 | Ufa | Gam24 | ||||
Sat | 27.Jun.2020 - 17:30 | Rubin Kazan' | 0-2 | Lokomotiv Moskva | Gam24 | 4 | |||
Sat | 27.Jun.2020 - 19:00 | Dinamo Moskva | 0-0 | CSKA Moskva | Gam24 | ||||
Sat | 27.Jun.2020 - 20:00 | Rostov | 2-1 | Arsenal Tula | Gam24 | 10 | |||
Sun | 28.Jun.2020 - 16:30 | Ural | 2-1 | Tambov | Gam24 | ||||
Tue | 30.Jun.2020 - 18:00 | Lokomotiv Moskva | 1-1 | Krylya Sovetov | Gam25 | 17 | |||
Tue | 30.Jun.2020 - 20:30 | CSKA Moskva | 2-0 | Spartak Moskva | Gam25 | ||||
Wed | 01.Jul.2020 - 15:00 | Ufa | 0-0 | Rubin Kazan' | Gam25 | 32 | |||
Wed | 01.Jul.2020 - 15:00 | Orenburg | 0-3 | Ural | Gam25 | ||||
Wed | 01.Jul.2020 - 17:30 | Tambov | 1-2 | Zenit | Gam25 | ||||
Wed | 01.Jul.2020 - 17:30 | Arsenal Tula | 1-3 | Akhmat Grozny | Gam25 | ||||
Wed | 01.Jul.2020 - 20:00 | Rostov | 1-1 | Krasnodar | Gam25 | 12 | |||
Wed | 01.Jul.2020 - 20:00 | Sochi | 1-1 | Dinamo Moskva | Gam25 | ||||
Sat | 04.Jul.2020 - 16:30 | Dinamo Moskva | 0-1 | Arsenal Tula | Gam26 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2019/2020
- 100% 240 / 240 Games
- Home team wins 36.25%
- Draws 27.08%
- Away team wins 36.67%
- Over 1.5 71.67%
- Over 2.5 45.83%
- Over 3.5 19.17%
- Goals 583
- Goals /match 2.43
- Goals /match home 1.28
- Goals /match away 1.15
- Both teams score 49.58%
- Goals after 80' 16.81%
No tv schedule yet for US
(change)