This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.

Blocked content!
Know more about: Academy points

The content you tried to access is Exclusive to level 1 and above...

To see the highlighted Tips from our expert members with better results you must:

  1. Have your login done here at BettingAcademy.com;
  2. Be at least level 1 here at the Academy.

See how to get Academy points:


Soccer Matches

Choose day competitions
Spain

Germany

Italy

France

Netherlands

Turkey

Argentina

Portugal

Belgium

Switzerland

Scotland

Colombia

Greece

Mexico

Hungary

Cyprus

Chile

Israel

Paraguay

Asia

Africa

Oceania

Australia

World

Angola

New Zealand

Iran

Saudi Arabia

Albania

South Africa

Qatar

Northern Ireland

Bolivia

Guatemala

India

Finland

Malta

Wales

+25 blocked competitions
Jamaica

Nigeria

Ghana

Honduras

South Africa

Turkey

Italy

Spain

Germany

Netherlands

Scotland

France

Argentina

England


C Hour Home   Away  
18:00 Valencia vs Barcelona
20:30 Bayern München vs Schalke 04
20:30 Hull vs Chelsea
09:00 Arizona Utd vs Sporting KC
15:00 Espanyol vs Athletic Club
20:30 Alavés vs Villarreal
23:00 Sevilla vs Granada
17:30 M'gladbach vs Mainz 05
17:30 Wolfsburg vs Hertha BSC
17:30 Frankfurt vs Leipzig
17:30 Freiburg vs Paderborn
17:30 Union Berlin vs Augsburg
17:00 SPAL vs Bologna
20:00 Fiorentina vs Genoa
22:45 Torino vs Atalanta
19:30 Marseille vs Angers
22:00 Brest vs Amiens
22:00 Monaco vs Strasbourg
22:00 Montpellier vs Dijon
22:00 Reims vs Metz
22:00 Saint-Étienne vs Nîmes
20:30 Heerenveen vs AZ
21:45 Waalwijk vs VVV
21:45 Heracles vs Feyenoord
22:45 Sparta vs Sittard
15:45 Brentford vs Leicester
18:00 Reading vs Cardiff
18:00 West Ham vs West Bromwich
18:00 Burnley vs Norwich
18:00 Coventry vs Birmingham
18:00 Newcastle vs Oxford
18:00 Portsmouth vs Barnsley
18:00 Southampton vs Tottenham
18:00 Millwall vs Sheff Utd
11:30 Poprad vs Pohronie
11:30 Sigma vs Qarabağ
12:00 Rubin vs Slovan
12:00 Hr Dragovoljac vs Kustošija
12:30 Zlín vs Líšeň
12:30 A Lustenau vs Langenegg
12:30 Buzău vs Turris-Oltul T. Măgurele
13:00 Slovan vs Pardubice
13:00 Podbeskidzie vs Katowice
13:00 Jastrzębie vs Śląsk Wrocław II
13:00 St. Pauli II vs Osdorf
13:00 CZ Jena II vs Auerbach
13:00 Senica vs Komárno
13:00 Sparta vs Ústí
13:00 Zbrojovka vs Baník
13:00 Slovácko vs Uničov
13:00 Raków vs Čukarički
13:00 Freiburg II vs Ravensburg
13:00 SfB-Oure vs Dalum
13:00 Grudziądz vs Widzew
13:00 Győr vs Šamorín
13:00 Brozany vs Varnsdorf
13:00 Jammerbugt vs Vejgaard B
13:30 B 93 vs AB
13:45 Frederikssund vs Frem
14:00 Verl vs SV 1919 Straelen
14:00 Opava vs Tychy
14:00 Odra vs Polkowice
14:00 København vs Halmstad
14:00 Chrudim vs Slovan Velvary
14:00 LASK vs CSKA
14:00 CFR vs Emelec
14:00 Stal Mielec vs Sandecja
14:00 Nieciecza vs Stal SW
14:00 Amstetten vs Znojmo
14:00 Næstved vs Vanløse
14:00 Brønshøj vs HIK
14:00 TB Uphusen vs Werder II
14:00 Belshina vs Sputnik
14:00 Olimpia vs Elana
14:00 Vítkovice vs Frýdek-Místek
14:30 Zlaté Moravce vs Liptovský
14:30 Dubrava vs Radnik
15:00 Vejle vs Kolding IF
15:00 Halberstadt vs Meuselwitz
15:00 Radomiak vs W Puławy
15:00 Bełchatów vs Warta Poznań
15:00 Helsingør vs FA 2000
15:00 H96 II vs Hildesheim
15:00 Rathenow vs Oranienburger
15:00 Brøndby vs Hvidovre
15:00 Kielce vs Səbail
15:00 Vltavín vs Příbram
15:00 Lichtenberg vs International Leipzig
15:00 Slavia Sofia vs Spartaks
15:00 Hillerød vs Skovshoved
15:00 Häcken vs Norrby
15:00 Astoria vs SGV Freiberg
15:00 Dinamo Zagreb vs Koper
15:00 Cracovia vs Hartberg
15:00 Neuhofen vs Austria Salzb
15:00 Radomiak vs Puszcza
15:00 Degerfors vs Linköping City
15:30 Mladá Boleslav vs DAC
15:30 Górnik vs Csikszereda
15:30 Łódzki KS vs Vorskla
15:30 Slavia vs Dynamo CB
16:00 Žižkov vs Dukla
16:00 Pasching/LASK vs Pinzgau
16:00 Voitsberg vs Grazer AK
16:00 Norderstedt vs Niendorfer TSV
16:00 Piast vs Zorya
16:00 Balingen vs Illertissen
16:00 Mainz 05 II vs Erfurt
16:00 Reutlingen vs Aalen
16:00 Helsingborg vs Lyngby
16:00 Fürstenwalde vs TeBe
16:00 Fürth II vs Slavia
16:00 Živanice vs Vlašim
16:00 Inter Türkspor Kiel vs Weiche
16:00 AIK vs Västerås SK
16:00 Homburg vs Trier
16:00 Lehnerz vs Bayern Alzenau
16:00 Śląsk vs Ufa
16:00 Wisła vs Dinamo Batumi
16:00 Mura vs Varaždin
16:00 Rapid vs Neusiedl
16:00 Bordesholm vs Holstein II
16:00 Rudar vs Šmartno
16:00 Botev vs Chayka
16:00 Teutonia WS vs Hanau
16:00 Neman vs Gorodeya
16:00 Gorica vs Inđija
16:00 Rapid vs FAC
16:00 Burghausen vs Kirchanschörin
16:00 VfL Oldenburg vs Atlas Delmenhorst
16:00 Brabrand vs VSK Århus
16:00 Kaan-Marienborn vs Düren Merzenich
16:00 Uherský Brod vs Púchov
16:00 Fürth II vs Slavia Praha II
16:30 Elversberg vs Fola
16:30 Sirius vs Gamla Upsala
16:30 Bravo vs Radomlje
16:30 Slaven vs Aluminij
16:30 Domžale vs Javor
16:30 Široki Brijeg vs Željezničar
16:45 Teplice vs Górnik
17:00 DSC vs Kapfenberg
17:00 Nordsjælland vs Nykøbing
17:00 Lech vs Shakhtar D
17:00 Salzburg vs Zenit
17:00 Fremad Amager vs HB Køge
17:00 Krylya vs Bohemians 1905
17:00 Saarbrücken vs Altach
17:00 Rapid II vs FAC
17:00 Maribor vs Beltinci
17:00 Sarpsborg vs Norrköping
17:00 Rijeka vs Olimpija
17:00 Skive vs Ringkøbing
17:00 Galway Utd. vs Shelbourne
17:00 Zehlendorf vs Cottbus
17:00 Flekkerøy vs Start II
17:30 Aus Klagenfurt vs ASKÖ
17:30 Wisła Płock vs Qarabağ
17:30 Kielce vs Arsenal
17:30 Arda vs Dinamo Tbilisi
17:30 Mainz 05 II vs Homburg
18:00 Žalgiris vs Stomil
18:00 Mjøndalen vs Vålerenga
18:00 Sundsvall vs Östersunds FK
18:00 Rehden vs Brinkum
18:00 Wisła vs Voždovac
19:00 GAIS vs Varberg
19:00 Čukarički vs Trenčín
19:00 Viktoria B vs Wacker